Zapowiedzi filmów

Najnowsze zapowiedzi kinowe

Lato to idealny czas, by wyjść z domu, zabawić się i nadrobić zaległości w oglądaniu nowych filmów. Jest to również świetny czas, aby spojrzeć na to, jakie filmy możemy oczekiwać tego lata. W końcu, jeśli wiesz, co nadchodzi, będziesz lepiej przygotowany na to. Chociaż istnieje mnóstwo niepotwierdzonych plotek na temat tego, co Hollywood planuje wydać w 2022 roku, wciąż możemy uzyskać dobry pomysł w oparciu o przeszłe trendy i ogólną wiedzę o branży. Oto niektóre z filmów, które są potwierdzone do tej pory na lato 2022.

SpiderMan: Homecoming

SpiderMan jest jednym z najbardziej ikonicznych superbohaterów wszech czasów. Podczas gdy w przeszłości było mnóstwo filmów o SpiderManie, najnowszy został wydany w 2017 roku. Ten nadchodzący sequel jest osadzony dwa lata po wydarzeniach z pierwszego filmu.

Jak wspomnieliśmy powyżej, obsada tego filmu będzie doskonała. Tom Holland ponownie wcieli się w rolę SpiderMana, a Michael Keaton i Jake Gyllenhaal również mają wystąpić. Ponadto film ma wyreżyserować Jon Watts, a scenariusz napiszą Jonathan Goldstein, John Francis Daley i Chris McKenna.

Wonder Woman

Wonder Woman to kolejny z superbohaterów, który ma mieć sequel tego lata. Pierwszy film ukazał się w 2017 roku i był ogromnym sukcesem. Oczekuje się, że sequel również zostanie wydany latem 2022 roku.

Jeśli chodzi o obsadę filmu, będzie to całkiem inna grupa aktorów niż w pierwszym filmie. Gal Gadot ma ponownie wcielić się w swoją rolę, ale reszta obsady będzie nowa.

kino filmy zapowiedzi

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Piraci z Karaibów to jedna z najdłuższych serii filmowych w historii. Ostatni film z serii ukazał się w 2017 roku, a tego lata spodziewany jest piąty film. Jest wiele powodów, aby oczekiwać, że ten film będzie niesamowity. W końcu zostanie wyreżyserowany przez Joe Johnsona, który wyreżyserował również pierwszy film z serii.

Ponadto, w filmie wystąpią ci sami członkowie obsady, co w poprzednim filmie. W tym Johnny Depp jako Jack Sparrow, Orlando Bloom jako Will Turner i Kevin McNally jako Gibbs.

Transformers: Ostatni rycerz

Transformers to kolejna z najdłuższych serii filmowych w historii. Piąty film z serii został wydany w 2017 roku. Szósty film ma się ukazać tego lata.

Ponadto, obsada filmu będzie całkiem inna niż w poprzednich filmach. W końcu głównymi gwiazdami filmów Transformers są same transformery, a nie ludzkie postacie. Oznacza to, że niektóre z ludzkich postaci z innych filmów Transformers mogą nie znaleźć się w sequelu.