Joker

Joker

Joker - wybitna kreacja głównego bohatera

Joker jest mistrzem przebrania i zawsze był barwną i zniewalającą postacią w popkulturze. Jednak to, co czyni go tak wciągającym i fascynującym złoczyńcą, to jego charakter - podobnie jak Batman jest nieprzewidywalny, czarujący, ma mroczną przeszłość i zmienną osobowość. Co więcej, postać Jokera jest kompozycją kilku znanych i mniej znanych postaci fikcyjnych. Projekt postaci ewoluował przez lata, ale zawsze miał rude włosy, żółte zęby i uśmiech, który miał być złośliwy.

Joker - dramat psychologiczny

Dekadę po zniknięciu Batmana, do walki ma wkroczyć nowy bohater - Joker. Film śledzi życie zaburzonego człowieka, który staje się Księciem Zbrodni (Clown Prince of Crime). Jest też wątek miłosny, dramat w związku i odrobina tajemnicy. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z najlepszych portretów postaci w filmie.

Jeśli jesteś fanem Batmana, jesteś sobie winien obejrzenie "The Joker" - filmu, który udowadnia, że każdy bohater ma swoją ciemną stronę. Film jest dramatem psychologicznym, z wieloma zwrotami akcji. "Joker" jest zaburzony, a jego zachowanie jest bardzo nieprzewidywalne. Nie gra według zasad, nie ma skrupułów i interesuje go tylko jedno - władza.

Jest wiele rzeczy, których film nam nie mówi, ale zakończenie jest zaskakujące i szokujące. Joker to bardzo złożona postać, która jest przerażająca, bo jest nieprzewidywalna. To tylko niektóre z rzeczy, które czynią "Jokera" jednym z najlepszych filmów komiksowych wszech czasów.

Joker - koniecznie musisz obejrzeć!

"Joker" to film, który spodoba się wielu fanom tej postaci, i komiksów w ogóle. Jest to nie tylko świetna adaptacja klasycznej postaci, ale także ma wystarczająco dużo dreszczy i emocji, aby utrzymać zainteresowanie widza przez cały czas. Choć nie jest to film "Joker" jest zdecydowanie filmem, który trzeba obejrzeć, jeśli kocha się ten gatunek.

BLOG

Najnowsze posty