Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

Jojo Rabbit - świetna zabawa podczas seansu

Podczas oglądania filmu ważna jest umiejętność zawieszenia niewiary i zatracenia się w historii. Jeśli ciągle myślisz o tym, że film nie jest realistyczny lub nie ma sensu, to może to odebrać widzowi doświadczenie. W przypadku "Królika Jojo" to się w ogóle nie zdarza. To bardzo realistyczny film, który ma w sobie dużo przyziemnego humoru. Bardzo łatwo jest odnieść się do tego filmu, ponieważ dotyczy on prawdziwych ludzkich problemów, których wszyscy doświadczyliśmy w tym czy innym czasie. Porusza również kwestie, które są istotne dla tego, co dzieje się obecnie na świecie. Dzięki przystępnej atmosferze i humorowi bardzo łatwo zatracić się w tej historii. Można naprawdę poczuć emocje bohaterów i świetnie się bawić, oglądając go.

Jojo Rabbit - morał filmu

Morał z filmu jest taki, że nawet jeśli ktoś pochodzi z innego środowiska niż ty i jego wartości mogą się różnić od twoich, to nie znaczy, że nie można się dogadać. W rzeczywistości możemy się wiele nauczyć od ludzi, którzy się od nas różnią. Najlepszym sposobem na przełamanie murów i zaangażowanie się w znaczące rozmowy jest po prostu bycie sobą i pozwolenie ludziom na bycie sobą.

Mogą być chwile, kiedy nie zgadzasz się z ludźmi lub masz inne opinie, ale to nie znaczy, że musisz wyciąć je ze swojego życia. Musisz pamiętać, że wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy chcemy tych samych rzeczy. Wszyscy chcemy być szczęśliwi i czuć się bezpiecznie, więc powinniśmy starać się dogadać jak najwięcej.

Jojo Rabbit - opinie o filmie

Wielu osobom film się podobał i chwalili go za świetną fabułę i ponownie - humor. Podczas gdy niektórzy zauważyli, że film jest trochę zbyt over-the-top w niektórych momentach, większość zgadza się, że to świetny zegarek, który utrzyma cię w zainteresowaniu i sprawi, że będziesz myśleć o treści w nim zawartej.

BLOG

Najnowsze posty