Irlandczyk

Irlandczyk

Irlandczyk - kino gangsterskie na najwyższym poziomie

Jest to jeden z najbardziej intrygujących filmów, jakie ukazały się w ostatnich latach. Jest to film, który warto obejrzeć z wielu różnych powodów. To wciągająca historia, pięknie opowiedziana poprzez serię retrospekcji. Irlandczyk to także fascynujące spojrzenie na życie prawdziwych ludzi i ich wpływ na świat. To prawdziwa gratka dla fanów filmów gangsterskich i historii. Jeśli kochacie filmy gangsterskie, albo po prostu chcecie zobaczyć coś, co jest inne niż to, co zwykle oglądacie, to jest to świetny wybór.

Irlandczyk - film warty obejrzenia

Film jest warty obejrzenia z wielu powodów. Na początek, obsada jest fenomenalna. Oczywiście, Robert De Niro jest na czele filmu, grając Franka "The Irishman" Sheeran. Jeśli kiedykolwiek widzieliście De Niro w filmie, wiecie jak dobry jest. Tutaj jest absolutnie gwiazdorski. Po obejrzeniu tego filmu nie tylko zrozumiesz, dlaczego był nominowany do Oscara, ale możesz być również zaskoczony, że go nie wygrał. Zobaczycie aktora, który absolutnie wczuwa się w postać Franka Sheerana i jest w stanie stworzyć doświadczenie, które jest zarówno wciągające, jak i emocjonalne.

Irlandczyk - wybitna kreacja Roberta De Niro

The Irishman to film, który śledzi prawdziwą osobę w czasie rzeczywistym. Nie widzimy więc wiele, jeśli w ogóle, postaci De Niro w jego młodszych latach. Zamiast tego widzimy jego postać, jak jest w czasie, w którym rozgrywa się film. De Niro zawsze był jednym z najbardziej popularnych i uznanych aktorów swojego pokolenia. Wystąpił w niezliczonych filmach i często był chwalony za swoje kreacje. Jednak w filmie "The Irishman" De Niro stworzył prawdopodobnie swoją najlepszą kreację. Jest absolutnie zniewalający i hipnotyzujący do oglądania. Za każdym razem, gdy pojawia się na ekranie, nie ma innego wyboru, jak tylko dać się wciągnąć i skupić na nim całą swoją uwagę.

BLOG

Najnowsze posty